Režisérská křesla s poduškami 2 ks masivní akáciové dřevo [3061209]
Kód: 3061197Související produkty
Detailní popis produktu
Zkrášlete si své venkovní bydlení těmito laťkovými režisérskými křesly ze dřeva a dodejte mu trochu rustikálního šarmu.
Zahradní židle jsou zhotovené z masivního akáciového dřeva, takže jsou velice odolné a stabilní. Podušky zajišťují mimořádné pohodlí. Každá z nich je opatřená dvěma páry šňůrek, kterými je můžete ke křeslu pevně přichytit.
- Materiál: masivní akáciové dřevo s povrchovou olejovou úpravou
- Materiál podušky: textil (100% polyester)
- Celkové rozměry: 61 x 51 x 92 cm (Š x H x V)
- Rozměry sedáku: 40 x 46 cm (Š x H)
- Výška sedáku od země: 43,5 cm
- Rozměry podušky: 50 x 50 x 7 cm (D x Š x T)
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 2 x křeslo
- 2 x poduška
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| EAN: | 8720286235904 |
| Šířka: | 61 cm |
| Hloubka: | 51 cm |
| Výška: | 92 cm |
| Barva: | béžová, černá, červená, modrá, tmavě modrá, šedá, tmavě šedá, zelená |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Materiál podušky: | textil (100% polyester) |
| Výška sedáku od země: | 43,5 cm |
| Rozměry podušky: | 50 x 50 x 7 cm (D x Š x T) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 13.6 kg |
| Celkové rozměry: | 61 x 51 x 92 cm (Š x H x V) |
| Rozměry sedáku: | 40 x 46 cm (Š x H) |
-1.png)