Repro JBL Charge 6 Black [36100780]
Kód: PT36100780Detailní popis produktu
Bluetooth reproduktor JBL Charge 6 přináší kvalitní zvuk JBL Pro, bezztrátový přenos a odolnost vůči prachu, vodě nebo pádu. Díky tomu je vhodný i na cesty. Jeho přenášení vám usnadní odnímatelný pevný popruh. Nová technologie s chytrým algoritmem AI Sound Boost analyzuje hudbu v reálném čase, a zajišťuje tak čistý, nezkreslený a dynamický zvuk. Velkou výhodou je také integrovaná powerbanka, ze které si můžete pohodlně dobít mobilní telefon nebo tablet. Těšit se můžete až na 24 hodin poslechu na jedno nabití, funkce JBL Playtime Boost vám navíc umožní další 4 hodiny přehrávání.
Hlavní přednosti
- Výkonný zvuk JBL Pro s funkcí AI Sound Boost
- Až 28 hodin přehrávání s funkcí JBL Playtime Boost
- Možnost připojení více reproduktorů přes Auracast
- Odolnost IP68 proti vodě, prachu i pádu
- Vestavěná powerbanka pro nabíjení mobilních zařízení
- Bezztrátové přehrávání přes USB-C (OTA aktualizace)
- Bluetooth 5.4 s vysokou stabilitou přenosu
- Přizpůsobení zvuku s aplikací JBL Portable
- Praktický popruh pro pohodlné přenášení
Hudba bez omezení, ať jste kdekoli
Tento přenosný reproduktor je ideální parťák na cesty. Díky voděodolnosti a prachotěsnosti IP68 ho vezmete opravdu kamkoli. Funguje i jako powerbanka, má USB-C vstup i výstup a podporuje i bezztrátové přenášení zvuku. Když se vybije baterie, stačí 10 minut nabíjení a získáte 150 minut hudby. A pokud potřebujete připojit další JBL reproduktory do režimu stereo, využijte funkci Auracast. Zvuk si nastavíte a přesně doladíte podle sebe v šikovné aplikaci JBL Portable.
Upozornění: USB-C kabel není součástí balení.
Specifikace
- Značka: JBL
- Model: Charge 6
- Určení: přenosný Bluetooth reproduktor
- Převodníky: 53 x 93 mm woofer/20 mm tweeter
- Výstupní výkon: max. 45 W, 30 W RMS pro woofer, 10 W RMS pro tweeter
- Příkon: napětí 5–20 V (5 V, 9 V, 12 V, 15 V, 20 V)
- Proud: max. 3 A
- Frekvenční odezva: 56 Hz – 20 kHz (-6 dB)
- Odstup signálu od šumu: > 80 dB
- Připojovací porty: USB-C (vstup/výstup)
- Bluetooth verze: 5.4
- Bluetooth profily: A2DP 1.4, AVRCP 1.6
- Frekvenční rozsah Bluetooth vysílače: 2 400–2 483,5 MHz
- Výkon Bluetooth vysílače: 15 dBm (EIRP)
- Modulace Bluetooth vysílače: GFSK, DQPSK, 8DPSK
- Typ baterie: Li-ion polymerová 34 Wh (7,2 V / 4 722 mAh)
- Výdrž při přehrávání hudby: až 24 hodin + 4 hodiny s funkcí Playtime Boost (v závislosti na úrovni hlasitosti a audio obsahu)
- Doba nabíjení: 3 hodiny (12–20 V / 3 A)
- Napájení: 5–20 V, max. 3 A
Fyzické parametry
- Voděodolnost/prachotěsnost: IP68
- Maximální provozní teplota: 45 °C
- Barva: černá
- Materiál: recyklovaný plast, tkanina, papír s certifikátem FSC
- Hmotnost: 0,99 kg s popruhem / 0,96 kg bez popruhu
- Hmotnost balení: 1,37 kg
- Rozměry (š x v x h): 228,8 x 98,5 x 94,0 mm
- Rozměry balení: 256 x 119 x 145 mm
Obsah balení
- 1x reproduktor JBL Charge 6
- 1x popruh
- 1x průvodce rychlým startem
- 1x záruční list a bezpečnostní karta
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Reproduktory |
|---|---|
| EAN: | 1200130019555 |
| Šířka: | 22.88 cm |
| Hloubka: | 9.4 cm |
| Výška: | 9.85 cm |
| Hmotnost: | 1.37000 kg, 0,96 kg |
| Reproduktory, Sluchátka, Mikrofony: | Reproduktory |
| Druh reproduktorů: | Přenosné / Bluetooth reproduktory |
| Provedení reproduktorů: | 1 + 0 |
| Počet pásem : | 2 |
| Rozměry š x v x h : | 228,8 x 98,5 x 94,0 mm |
| Kapacita baterie : | 4722 mAh |
| Barevné provedení: | černá |
| Připojení: | Bluetooth |
| Doba přehrávání : | 24 h |
| Napájení: | vestavěná baterie |
| Typ baterie: | Li-Pol |
| Výkon RMS : | 31 - 50 W W |
| Pásmový rozsah : | 56-20000 Hz |
| Citlivost : | 80 dB |
-1.png)