Relaxační křeslo se stoličkou samet [327675]
Kód: 327672 327676 327674 327667 327666 327671 327670 327668 327669 327673 327675 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Toto relaxační křeslo se stoličkou je skvělým doplňkem do vaší domácnosti.
Křeslo má na opěradle několik linií a působí příjemným estetickým dojmem. Navíc je polstrované pěnovým molitanem a čalouněné na dotek měkkým sametem, takže vám při sezení zajistí optimální pohodlí. Relaxační křeslo se stoličkou podepírá ocelový rám a dřevěné nohy, je proto stabilní a odolné.
- Materiál: samet (100% polyester), masivní kaučukovníkové dřevo, ocel
- Výplňový materiál: molitan
- Celkové rozměry: 61,5 x 69 x 95,5 cm (Š x H x V)
- Rozměry stoličky: 47 x 32 x 38 cm (Š x H x V)
- Šířka sedáku: 47,5 cm
- Hloubka sedáku: 46 cm
- Výška sedáku od země: 40,5 cm
- Výška područky od země: 58 cm
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1x relaxační křeslo
- 1x stolička
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křesla s podnožkou |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 61.5 cm |
| Hloubka: | 69 cm |
| Výška: | 95.5 cm |
| Barva: | béžová, černá, červená, hnědá, modrá, růžová, šedá, tmavě šedá, světle zelená, zelená, žlutá |
| Materiál: | masivní dřevo + syntetický textil |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Celkové rozměry: | 61,5 x 69 x 95,5 cm (Š x H x V) |
| Rozměry stoličky: | 47 x 32 x 38 cm (Š x H x V) |
| Šířka sedáku: | 47,5 cm |
| Hloubka sedáku: | 46 cm |
| Výška sedáku od země: | 40,5 cm |
| Výška područky od země: | 58 cm |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 10.9 kg |
-1.png)