Relaxační křeslo s podnožkou hořčicově samet [3097658]
Kód: 3097662 3097656 3097660 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Užijte si po náročném dni optimální pohodlí na tomto útulném relaxačním křesle s podnožkou!
- Měkký samet: Samet je měkká, luxusní tkanina, která se vyznačuje hustými rovnoměrně střiženými vlákny. Sametová tkanina je mimořádně hebká a příjemná na dotek.
- Nohy z masivního kaučukovníkového dřeva: Masivní kaučukovníkové dřevo je krásný přírodní materiál. Kaučukovníkové dřevo má hustou strukturu, výborně vzdoruje nárazům a je odolné. Dřevěné nohy dodávají křeslu a podnožce přirozený a příjemný vzhled a zároveň zajišťují stabilitu.
- Robustní rám: Jelikož toto křeslo podepírá kovový rám, je robustní a stabilní.
- Dodatečné pohodlí: Tato stolička je vhodná k vyložení nohou, když sedíte na pohovce nebo na polohovacím či jiném křesle. Také vám poslouží jako další místo k sezení ve vašem pokoji.
- Stylový design: Ozdobné linie a body na opěradle dodávají celkovému designu pěkné detaily, takže jídelní křeslo působí esteticky velmi příjemně.
Poznámka:
- Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Materiál: samet (100% polyester), kov, překližka, masivní kaučukovníkové dřevo
- Výplňový materiál: molitan
- Relaxační křeslo:
- Celkové rozměry: 70 x 77 x 98 cm (Š x H x V)
- Šířka sedáku: 50 cm
- Hloubka sedáku: 45 cm
- Výška sedáku od země: 39 cm
- Výška područky od země: 51 cm
- Podnožka:
- Celkové rozměry: 45 x 29,5 x 35 cm (Š x H x V)
- Tloušťka sedáku: 7 cm
- Maximální nosnost (na sedák): 110 kg
- Balení obsahuje:
- 1x relaxační křeslo
- 1x podnožka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křesla s podnožkou |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 45 cm |
| Hloubka: | 29.5 cm |
| Výška: | 35 cm |
| Barva: | béžová, černá, červená, hnědá, modrá, růžová, šedá, tmavě šedá, světle zelená, zelená, žlutá |
| Materiál: | kov + syntetický textil |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Celkové rozměry: | 45 x 29,5 x 35 cm (Š x H x V) |
| Šířka sedáku: | 50 cm |
| Hloubka sedáku: | 45 cm |
| Výška sedáku od země: | 39 cm |
| Výška područky od země: | 51 cm |
| Tloušťka sedáku: | 7 cm |
| Maximální nosnost (na sedák): | 110 kg |
| Hmotnost: | 12.4 kg |
-1.png)