Relaxační křeslo samet [327677]
Kód: 327683 327687 327678 327677 327682 327681 327679 327680 327684 327686 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Toto relaxační křeslo je skvělým doplňkem do vašeho stávajícího interiéru.
Křeslo má na opěradle několik linií a působí příjemným estetickým dojmem. Navíc je polstrované pěnovým molitanem a čalouněné na dotek měkkým sametem, takže vám při sezení zajistí optimální pohodlí. Relaxační křeslo podepírá ocelový rám, je proto stabilní a odolné.
- Materiál: samet (100% polyester), ocel
- Materiál výplně: pěna
- Celkové rozměry: 61 x 70 x 96,5 cm (Š x H x V)
- Šířka sedáku: 47,5 cm
- Hloubka sedáku: 46 cm
- Výška sedáku od země: 40,5 cm
- Výška područek od země: 58,5 cm
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stylová křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 61 cm |
| Hloubka: | 70 cm |
| Výška: | 96.5 cm |
| Barva: | béžová, černá, červená, hnědá, modrá, růžová, šedá, tmavě šedá, světle zelená, zelená, žlutá |
| Materiál: | kov + syntetický textil |
| Materiál výplně: | pěna |
| Celkové rozměry: | 61 x 70 x 96,5 cm (Š x H x V) |
| Šířka sedáku: | 47,5 cm |
| Hloubka sedáku: | 46 cm |
| Výška sedáku od země: | 40,5 cm |
| Výška područek od země: | 58,5 cm |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 8.05 kg |
-1.png)