Polohovací křeslo, šedá, látka, TV-916 SIL2 TV-916 SIL2
Kód: ARTTV-916 SIL2Detailní popis produktu
Polohovací křeslo, světle šedé barvy, s manuálním ovládáním. Toto komfortní křeslo je vybaveno postranní pákou, která umožňuje snadné zvednutí podnožky. Na boku křesla je praktická kapsa pro uložení drobností, jako jsou časopisy, dálkový ovladač nebo mobilní telefon. Křeslo je navrženo pro maximální pohodlí a ergonomii, poskytuje vynikající podporu zad a relaxaci. Ideální pro každodenní odpočinek doma.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Manuální polohovací křesla |
|---|---|
| EAN: | 8591957615994 |
| Šířka: | 73 cm |
| Hloubka: | 95 cm |
| Výška: | 106 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | textil |
| Styl: | Moderní |
| Skupina zboží: | Polohovací křeslo |
| Výška područek (cm): | 62 |
| Demontované: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Kov |
| Materiál nohou: | Kov |
| Barva nohou: | Černá |
| Typ ovládání: | Manuální ovládání |
| Rozklad: | Ano |
| Druh potahové látky: | Látka |
| Highlight 1: | Polohovací |
| Hmotnost - brutto: | 32.5000 kg |
| Karton1: | 77x72x66 |
| Hmotnost - netto: | 29.0000 kg |
| Materiál výplně: | PU pěna |
-1.png)