Rampa pro psy 120 x 30 cm masivní jedlové dřevo [172419]
Kód: 172419Detailní popis produktu
Tato rampa pro psy usnadňuje vašim psům nebo jiným domácím mazlíčkům výstup na vyvýšená místa a sestup z nich.
- Stabilní konstrukce: Tato rampa pro zvířata má rám z masivního jedlového dřeva, který zajišťuje stabilitu a odolnost. Masivní jedlové dřevo je krásný a odolný materiál, který si zachovává svou celistvost i při vystavení vlhkosti. Nevysychá ani se nekroutí, je tedy spolehlivou volbou.
- Protiskluzový povrch: Tato rampa pro psy má voděodolný asfaltový povrch s protiskluzovými příčkami, které zajišťují, že vaši malí chlupatí přátelé po ní mohou chodit bezpečně a bez rizika.
- Extra délka: Tuto přenosnou rampu pro psy lze prodloužit až na délku 120 cm a dosahuje výšky až 60 cm. Rampa pro psy poskytuje mírný sklon, který pomáhá snižovat svalové a kloubní napětí vašich domácích mazlíčků způsobené skákáním. Rovněž zmírňuje tlak na tlapky a klouby.
- Snadné skladování a přenášení: Tuto psí rampu do auta lze snadno složit do menší velikosti a snadno uložit, když se nepoužívá. Díky rukojeti se také snadno přenáší.
- Vhodné pro většinu domácích zvířat: Skládací rampa pro psy je navržena speciálně pro malé i větší psy, kočky a další domácí zvířata. Umožňuje jim snadný výstup na postel, gauč, do auta a další místa a zároveň zajišťuje jejich bezpečnost.
- Materiál: masivní jedlové dřevo, překližka, asfalt
- Rozměry (po rozložení): 120 x 30 x 3 cm (D x Š x V)
- Rozměry (při složení): 60 x 30 x 6 cm (D x Š x V)
- Maximální výška dosahu: 60 cm
- Maximální nosnost: 20 kg
- Hmotnost: 3,04 kg
- S rukojeťmi pro přenášení
- Skládací
- Protiskluzové
Doplňkové parametry
| Kategorie: | schůdky pro domácí zvířátka |
|---|---|
| EAN: | 8721012161689 |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry (po rozložení): | 120 x 30 x 3 cm (D x Š x V) |
| Rozměry (při složení): | 60 x 30 x 6 cm (D x Š x V) |
| Maximální výška dosahu: | 60 cm |
| Hmotnost: | 3,04 kg, 4.8 kg |
| Maximální nosnost: | 20 kg |
| Rozměr balení: | 34.9 x 10.4 x 65 cm |
-1.png)