Rám postele s čelem bez matrace 90x200 cm [3306822]
Kód: 3306822Detailní popis produktu
Užijte si dobrý noční spánek v této dřevěné posteli! Bude praktickým a dekorativním doplňkem vašeho interiéru.
- Masivní borovicové dřevo: Masivní borovicové dřevo je krásný přírodní materiál. Borovicové dřevo má rovnou strukturu a suky dodávají materiálu jeho charakteristický rustikální vzhled.
- Překližkové lamely: Překližkové lamely zajišťují dobré rozložení hmotnosti a zajišťují tak matraci tolik potřebnou oporu a prodyšnost.
- Dostatek úložného prostoru: Toto elegantní čelo postele je vybaveno dvěma praktickými policemi, které nabízejí dostatek úložného prostoru pro snadné uložení všech vašich nočních nezbytností po ruce.
- Samostatně stojící čelo postele: Samostatně stojící čelo postele nabízí bezproblémové řešení pro snadné umístění a přemístění bez nutnosti instalace na zeď.
Dobré vědět:
- Matrace není součástí této postele. Nabízíme však široký výběr matrací. V našem obchodě si můžete prohlédnout odpovídající matraci.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí balení.
- Materiál rámu postele: masivní borové dřevo
- Materiál lamely: překližka
- Celkové rozměry: 221,5 x 100 x 82 cm (D x Š x V)
- Světlá výška pod postelí: 21 cm
- Vhodné rozměry matrace: 90 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Úložné police
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rámy postelí s čelem |
|---|---|
| EAN: | 8721102980787 |
| Šířka: | 100 cm |
| Hloubka: | 221.5 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Barva: | bílá, světlé dřevo |
| Materiál lamely: | překližka |
| Celkové rozměry: | 221,5 x 100 x 82 cm (D x Š x V) |
| Světlá výška pod postelí: | 21 cm |
| Vhodné rozměry matrace: | 90 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 23.72 kg |
| Materiál rámu postele: | masivní borové dřevo |
-1.png)