Rám postele s čelem bez matrace 160x200 cm [3306767]
Kód: 3306767Detailní popis produktu
Užijte si dobrý noční spánek v tomto dřevěném rámu postele! Bude praktickým a dekorativním doplňkem vašeho interiéru.
- Masivní borovicové dřevo: Masivní borovicové dřevo je krásný přírodní materiál. Borovicové dřevo má rovnou strukturu a suky dodávají materiálu jeho charakteristický rustikální vzhled.
- Pevný rám postele: Dřevěný rám zajišťuje stabilitu a stabilitu. Překližkové lamely zajišťují dobré rozložení hmotnosti, což zajišťuje, že matrace zůstane na místě při každém otočení a otočení vašeho těla během spánku.
- Funkční čelo a nohy postele: Čelo a nohy dřevěné postele udrží vaši matraci na místě. Čelo postele vám také poskytuje vynikající oporu zad, když se v posteli posadíte a čtete si nebo sledujete televizi.
- Dostatek úložného prostoru: Toto elegantní čelo postele má dvě praktické police, které nabízejí dostatek úložného prostoru pro snadné uložení všech vašich nočních nezbytností po ruce.
Dobré vědět:
- Matrace není součástí této postele. Nabízíme široký výběr matrací. V našem obchodě si můžete prohlédnout odpovídající matraci.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí dodávky.
- Materiál rámu postele: masivní borové dřevo
- Materiál lamely: překližka
- Celkové rozměry: 218 x 170 x 82 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 160 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Rozměry hlavového čela: 170 x 16 x 82 cm (D x Š x V)
- Úložné police
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1x rám postele s nožním čelem
- 1 x hlavové čelo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rámy postelí s čelem |
|---|---|
| EAN: | 8721102980237 |
| Šířka: | 170 cm |
| Hloubka: | 218 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Barva: | bílá, hnědá |
| Materiál lamely: | překližka |
| Celkové rozměry: | 218 x 170 x 82 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 160 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Rozměry hlavového čela: | 170 x 16 x 82 cm (D x Š x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 38.05 kg |
| Materiál rámu postele: | masivní borové dřevo |
| Rozměr balení 1: | 32 x 23 x 103 cm |
| Rozměr balení 2: | 28.8 x 14.2 x 89.9 cm |
-1.png)