Rám postele s čelem a LED osvětlením 75 x 190 cm [3210067]
Kód: 3210066 3210067 3210068 3210069 3210070 3210072 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Dopřejte si klidnější noční spánek s tímto rámem postele s čelem a LED osvětlením! Bude příjemným doplňkem každé ložnice.
- Odolný materiál: Dřevo je výjimečné kvality s hladkým povrchem a vyznačuje se také pevností, stabilitou a odolností vůči vlhkosti.
- RGB LED osvětlení: Rám postele je vybaven zářivým RGB LED osvětlením. Díky různým přizpůsobitelným nabídkám můžete snadno měnit barvu osvětlení a dokonce je nastavit tak, aby se automaticky přizpůsobovalo. Toto LED osvětlení nejen vylepšuje moderní vzhled základny postele, ale také dodává na jejím moderním vzhledu.
- Vynikající opora: Čelo postele vám poskytuje vynikající oporu zad, když sedíte v posteli a čtete si nebo sledujete televizi.
- Odolné lamely: Překližkové lamely zajišťují dobré rozložení hmotnosti a zajišťují, že matrace zůstane na místě při každém otočení těla během spánku.
Dobré vědět:
- Matrace není součástí této postele. Nabízíme široký výběr matrací. V našem obchodě si můžete prohlédnout vhodnou matraci.
- Produkt má USB konektor, který vyžaduje certifikovaný 5V USB zdroj napájení (není součástí balení).
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí balení.
- Materiál rámu postele: kompozitní dřevo
- Materiál lamely: překližka
- Celkové rozměry: 193 x 78 x 84 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 75 x 190 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rámy postelí s čelem |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 78 cm |
| Hloubka: | 193 cm |
| Výška: | 84 cm |
| Barva: | bílá, černá, světlé dřevo, tmavé dřevo, šedá |
| Materiál rámu postele: | kompozitní dřevo |
| Materiál lamely: | překližka |
| Celkové rozměry: | 193 x 78 x 84 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 75 x 190 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 60 kg |
| Rozměr balení 1: | 43.4 x 16.6 x 110.7 cm |
-1.png)