Rám postele s čelem 75 x 190 cm masivní borovice [3306772]
Kód: 3306773 3306772 3306798 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Užijte si dobrý noční spánek v této dřevěné posteli! Bude praktickým a dekorativním doplňkem vašeho interiéru.
- Masivní borovicové dřevo: Masivní borovicové dřevo je krásný přírodní materiál. Borovicové dřevo má rovnou strukturu a suky dodávají materiálu jeho charakteristický rustikální vzhled.
- Překližkové lamely: Překližkové lamely zajišťují dobré rozložení hmotnosti a zajišťují tak matraci tolik potřebnou oporu a prodyšnost.
- Dostatek úložného prostoru: Toto elegantní čelo postele je vybaveno dvěma praktickými policemi, které nabízejí dostatek úložného prostoru pro snadné uložení všech vašich nočních nezbytností po ruce.
- Samostatně stojící čelo postele: Samostatně stojící čelo postele nabízí bezproblémové řešení pro snadné umístění a přemístění bez nutnosti instalace na zeď.
Dobré vědět:
- Matrace není součástí této postele. Nabízíme však široký výběr matrací. V našem obchodě si můžete prohlédnout odpovídající matraci.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí balení.
- Materiál rámu postele: masivní borové dřevo (neošetřené)
- Materiál lamely: překližka
- Celkové rozměry: 206 x 85 x 82 cm (D x Š x V)
- Světlá výška pod postelí: 21 cm
- Vhodné rozměry matrace: 75 x 190 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Úložné police
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rámy postelí s čelem |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 85 cm |
| Hloubka: | 206 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Barva: | bílá, světle hnědá, světlé dřevo |
| Materiál lamely: | překližka |
| Celkové rozměry: | 206 x 85 x 82 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 75 x 190 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 19.02 kg |
| Materiál rámu postele: | masivní borové dřevo (neošetřené) |
| Světlá výška pod postelí: | 21 cm |
-1.png)