Rám postele s čelem 75 x 190 cm masivní borovice [3306005]
Kód: 3306005Detailní popis produktu
Užijte si dobrý noční spánek v tomto dřevěném rámu postele! Bude praktickým a dekorativním doplňkem vašeho interiéru.
- Masivní borovicové dřevo: Masivní borovicové dřevo je krásný přírodní materiál. Borovicové dřevo má rovnou strukturu a suky dodávají materiálu jeho charakteristický rustikální vzhled.
- Pevný rám postele: Dřevěný rám zajišťuje stabilitu a stabilitu. Překližkové lamely zajišťují dobré rozložení hmotnosti, což zajišťuje, že matrace zůstane na místě při každém otočení a otočení vašeho těla během spánku.
- Funkční čelo a nohy postele: Čelo a nohy dřevěné postele udrží vaši matraci na místě. Čelo postele vám také poskytuje vynikající oporu zad, když se v posteli posadíte a čtete si nebo sledujete televizi.
- Dostatek úložného prostoru: Toto elegantní čelo postele je vybaveno dvěma praktickými policemi, které nabízejí dostatek úložného prostoru pro snadné uložení všech vašich nočních nezbytností po ruce.
Dobré vědět:
- Matrace není součástí této postele. Nabízíme široký výběr matrací. V našem obchodě si můžete vybrat vhodnou matraci.
- Materiál rámu postele: masivní borové dřevo (neošetřené)
- Materiál lamely: překližka
- Celkové rozměry: 214,5 x 81 x 82 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 75 x 190 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Rozměry čela postele: 81 x 19 x 82 cm (D x Š x V)
- Úložné police
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1x rám postele s nožním čelem
- 1 x hlavové čelo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rámy postelí s čelem |
|---|---|
| EAN: | 8721102972614 |
| Šířka: | 81 cm |
| Hloubka: | 214.5 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Materiál rámu postele: | masivní borové dřevo (neošetřené) |
| Materiál lamely: | překližka |
| Celkové rozměry: | 214,5 x 81 x 82 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 75 x 190 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Rozměry čela postele: | 81 x 19 x 82 cm (D x Š x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 23.61 kg |
| Rozměr balení 1: | 32 x 14 x 94 cm |
| Rozměr balení 2: | 24.7 x 12 x 83.5 cm |
-1.png)