Rám postele s čelem 75 x 190 cm masivní borovice [3305979]
Kód: 3305980 3305979 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Užijte si dobrý noční spánek v tomto dřevěném rámu postele! Bude praktickým a dekorativním doplňkem vašeho interiéru.
- Masivní borovicové dřevo: Masivní borovicové dřevo je krásný přírodní materiál. Borovicové dřevo má rovnou strukturu a suky dodávají materiálu jeho charakteristický rustikální vzhled.
- Pevný rám postele: Dřevěný rám zajišťuje stabilitu a stabilitu. Překližkové lamely zajišťují dobré rozložení hmotnosti, takže matrace zůstane na místě při každém otočení vašeho těla během spánku.
- Všestranné čelo postele: Tento rám postele je dodáván s čelem, které poskytuje vynikající oporu zad, když se v posteli posadíte a čtete si nebo sledujete televizi, a zároveň slouží jako dekorativní prvek.
- Dostatek úložného prostoru: Toto elegantní čelo postele má dvě praktické police, které nabízejí dostatek úložného prostoru pro snadné uložení všech vašich nočních nezbytností.
Dobré vědět:
- Matrace není součástí této postele. Nabízíme široký výběr matrací. V našem obchodě si můžete prohlédnout odpovídající matraci.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí balení.
- Materiál rámu postele: masivní borové dřevo (neošetřené)
- Materiál lamely: překližka
- Celkové rozměry: 214,5 x 81 x 82 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 75 x 190 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Rozměry čela postele: 81 x 19 x 82 cm (D x Š x V)
- Úložné police
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1 x rám postele
- 1 x hlavové čelo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rámy postelí s čelem |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 81 cm |
| Hloubka: | 214.5 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Barva: | bílá, hnědá |
| Materiál lamely: | překližka |
| Celkové rozměry: | 214,5 x 81 x 82 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 75 x 190 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Rozměry čela postele: | 81 x 19 x 82 cm (D x Š x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 21.35 kg |
| Materiál rámu postele: | masivní borové dřevo (neošetřené) |
| Rozměr balení 1: | 21 x 19 x 95 cm |
| Rozměr balení 2: | 24.7 x 12 x 83.5 cm |
-1.png)