Rám postele s čelem 200 x 200 cm masivní dřevo [3194075]
Kód: 3194072 3194073 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Užijte si dobrý noční spánek v tomto dřevěném rámu postele! Bude praktickým a dekorativním doplňkem vašeho interiéru.
- Odolný materiál: Masivní borovicové dřevo je krásný přírodní materiál. Borovicové dřevo má rovnou strukturu a suky dodávají materiálu jeho charakteristický rustikální vzhled. Tato postel je vyrobena z masivního borovicového dřeva, takže je robustní a odolná.
- Překližkové lamely: Překližkové lamely poskytují dobré rozložení hmotnosti a zajišťují tak matraci tolik potřebnou oporu a prodyšnost.
- Funkční čelo a pelestí: Čelo a pelestí dřevěné postele udrží vaši matraci na místě. Čelo postele vám také poskytuje vynikající oporu zad, když si v posteli čtete nebo sledujete televizi.
Dobré vědět:
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí balení.
- Matrace není součástí této postele. Nabízíme široký výběr matrací. Můžete se podívat do našeho obchodu a najít si odpovídající matraci.
- Materiál: masivní borové dřevo
- Materiál lamely: překližka
- Celkové rozměry postele: 205,5 x 205,5 x 100 cm (D x Š x V)
- Světlá výška pod postelí: 21 cm
- Vhodné rozměry matrace (matrace není součástí balení): 200 x 200 cm (Š x D)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rámy postelí s čelem |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | bílá, černá, hnědá, světlé dřevo, šedá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Materiál lamely: | překližka |
| Celkové rozměry postele: | 205,5 x 205,5 x 100 cm (D x Š x V) |
| Světlá výška pod postelí: | 21 cm |
| Vhodné rozměry matrace (matrace není součástí balení): | 200 x 200 cm (Š x D) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 37.06 kg |
-1.png)