Rám postele s čelem 180 x 200 cm kompozitní dřevo [3295542]
Kód: 3295541 3295543 3295544 3295545 3295546 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Dopřejte si klidnější noční spánek s tímto rámem postele! Bude příjemným doplňkem každé ložnice.
- Odolný materiál: Rám postele je vyroben z konstrukčního dřeva. Konstrukční dřevo je výjimečné kvality s hladkým povrchem a vyznačuje se také pevností, stabilitou a odolností vůči vlhkosti.
- Lamelový rošt pro optimální oporu: Rám postele je vybaven lamelovým roštem pro oporu a prodyšnost matrace.
- Úložný prostor: Tento rám postele nabízí zásuvky pro uložení časopisů, knih, hraček a dalších drobných předmětů.
- Vynikající opora: Čelo roštu postele poskytuje vynikající oporu zad, když se v posteli posadíte a čtete si nebo sledujete televizi.
Dobré vědět:
- Matrace není součástí této postele. Nabízíme široký výběr matrací. V našem obchodě si můžete prohlédnout odpovídající matraci.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí balení.
- Materiál rámu postele: kompozitní dřevo
- Materiál lamely: překližka
- Celkové rozměry: 203 x 183 x 69 cm (D x Š x V)
- Rozměry zásuvky (každá): 82 x 28,5 x 19 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 180 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rámy postelí s čelem |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 183 cm |
| Hloubka: | 203 cm |
| Výška: | 69 cm |
| Barva: | bílá, černá, světlé dřevo, tmavé dřevo, šedá |
| Materiál rámu postele: | kompozitní dřevo |
| Materiál lamely: | překližka |
| Celkové rozměry: | 203 x 183 x 69 cm (D x Š x V) |
| Rozměry zásuvky (každá): | 82 x 28,5 x 19 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 180 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 57 kg |
-1.png)