Rám postele s čelem 180 x 200 cm kompozitní dřevo [3209898]
Kód: 3209898Detailní popis produktu
Dopřejte si klidnější noční spánek s touto postelí s čelem! Bude příjemným doplňkem každé ložnice.
- Odolný materiál: Dřevo je výjimečné kvality s hladkým povrchem a vyznačuje se také pevností, stabilitou a odolností vůči vlhkosti.
- Překližkové lamely: Překližkové lamely zajišťují dobré rozložení hmotnosti, což zajišťuje, že matrace zůstane na místě při každém otočení vašeho těla během spánku.
- Vynikající opora: Polštář čela postele je vyplněn pěnou pro ultra měkké a optimální pohodlí a poskytuje vám vynikající oporu zad, když sedíte v posteli a čtete si nebo sledujete televizi.
Dobré vědět:
- Matrace není součástí této postele. Nabízíme široký výběr matrací. V našem obchodě si můžete prohlédnout odpovídající matraci.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí dodávky.
- Materiál rámu postele: kompozitní dřevo, tkanina (100% polyester)
- Materiál lamely: překližka
- Výplňový materiál polštáře na čelo: pěnový molitan
- Celkové rozměry: 203 x 183 x 84 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 180 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Rozměry polštáře na čelo: 62 x 32 cm (D x Š)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rámy postelí s čelem |
|---|---|
| EAN: | 8721012276338 |
| Šířka: | 183 cm |
| Hloubka: | 203 cm |
| Výška: | 84 cm |
| Barva: | bílá, černá, světlé dřevo, tmavé dřevo, šedá |
| Materiál rámu postele: | kompozitní dřevo, tkanina (100% polyester) |
| Materiál lamely: | překližka |
| Výplňový materiál polštáře na čelo: | pěnový molitan |
| Celkové rozměry: | 203 x 183 x 84 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 180 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Rozměry polštáře na čelo: | 62 x 32 cm (D x Š) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 60 kg |
| Rozměr balení 1: | 54.4 x 19 x 115.6 cm |
-1.png)