Rám postele s čelem 135 x 190 cm masivní borovice [3306844]
Kód: 3306844 3306843 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Užijte si dobrý noční spánek v tomto dřevěném rámu postele! Bude praktickým a dekorativním doplňkem vašeho interiéru.
- Masivní borovicové dřevo: Masivní borovicové dřevo je krásný přírodní materiál. Borovicové dřevo má rovnou strukturu a suky dodávají materiálu jeho charakteristický rustikální vzhled.
- Pevný rám postele: Dřevěný rám zajišťuje stabilitu a stabilitu. Překližkové lamely zajišťují dobré rozložení hmotnosti, což zajišťuje, že matrace zůstane na místě při každém otočení a otočení vašeho těla během spánku.
- Funkční čelo a nohy postele: Čelo a nohy dřevěné postele udrží vaši matraci na místě. Čelo postele vám také poskytuje vynikající oporu zad, když se v posteli posadíte a čtete si nebo sledujete televizi.
- Dostatek úložného prostoru: Toto elegantní čelo postele má dvě praktické police, které nabízejí dostatek úložného prostoru pro snadné uložení všech vašich nočních nezbytností po ruce.
Dobré vědět:
- Matrace není součástí této postele. Nabízíme široký výběr matrací. V našem obchodě si můžete prohlédnout odpovídající matraci.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí dodávky.
- Materiál rámu postele: masivní borové dřevo
- Materiál lamely: překližka
- Celkové rozměry: 208 x 145 x 82 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 135 x 190 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Rozměry hlavového čela: 145 x 16 x 82 cm (D x Š x V)
- Úložné police
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1x rám postele s nožním čelem
- 1 x hlavové čelo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rámy postelí s čelem |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 145 cm |
| Hloubka: | 208 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Barva: | bílá, světle hnědá, hnědá |
| Materiál lamely: | překližka |
| Celkové rozměry: | 208 x 145 x 82 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 135 x 190 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Rozměry hlavového čela: | 145 x 16 x 82 cm (D x Š x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 30.4 kg |
| Materiál rámu postele: | masivní borové dřevo |
| Rozměr balení 1: | 37 x 16 x 97 cm |
| Rozměr balení 2: | 28.8 x 14.2 x 85.3 cm |
-1.png)