Rám postele s čelem 135 x 190 cm kompozitní dřevo [3207444]
Kód: 3207441 3207443 3207444 3207445 3207447 3207446 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Dopřejte si klidnější noční spánek s tímto rámem postele! Bude příjemným doplňkem každé ložnice.
- Odolný materiál: Dřevo je výjimečné kvality s hladkým povrchem a vyznačuje se také pevností, stabilitou a odolností vůči vlhkosti.
- Vynikající opora: Čelo postele vám poskytuje vynikající oporu zad, když sedíte v posteli a čtete si nebo sledujete televizi.
- Odolné lamely: Překližkové lamely zajišťují dobré rozložení hmotnosti a zajišťují, že matrace zůstane na místě při každém otočení těla během spánku.
Dobré vědět:
- Matrace není součástí této postele. Nabízíme široký výběr matrací. V našem obchodě si můžete prohlédnout odpovídající matraci.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí dodávky.
- Materiál rámu postele: kompozitní dřevo
- Materiál lamely: překližka
- Celkové rozměry: 193 x 140 x 70 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 135 x 190 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rámy postelí s čelem |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 140 cm |
| Hloubka: | 193 cm |
| Výška: | 70 cm |
| Barva: | bílá, černá, světlé dřevo, tmavé dřevo, šedá |
| Materiál rámu postele: | kompozitní dřevo |
| Materiál lamely: | překližka |
| Celkové rozměry: | 193 x 140 x 70 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 135 x 190 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 36.54 kg |
-1.png)