Rám postele s čelem 100 x 200 cm masivní dřevo [3194304]
Kód: 3194301Detailní popis produktu
Užijte si dobrý noční spánek v této dřevěné posteli! Bude praktickým a dekorativním doplňkem vašeho interiéru.
- Odolný materiál: Masivní borovicové dřevo je krásný přírodní materiál. Borovicové dřevo má rovnou strukturu a suky dodávají materiálu jeho charakteristický rustikální vzhled. Tato postel je vyrobena z masivního borovicového dřeva, takže je robustní a odolná.
- Překližkové lamely: Překližkové lamely zajišťují dobré rozložení hmotnosti a zajišťují tak matraci tolik potřebnou oporu a prodyšnost.
- Funkční čelo a pelestí: Čelo a pelestí dřevěné postele udrží vaši matraci na místě. Čelo postele vám také poskytuje vynikající oporu zad, když si v posteli čtete nebo sledujete televizi.
Dobré vědět:
- Matrace není součástí této postele. Nabízíme široký výběr matrací. V našem obchodě si můžete prohlédnout odpovídající matraci.
- Některé části čela postele jsou z důvodu omezeného prostoru zabaleny v kartonech s rámem postele.
- Tento rám postele má lamelový základ a lamely jsou součástí balení.
- Materiál: masivní borové dřevo (neošetřené)
- Celkové rozměry postele: 205,5 x 105,5 x 100 cm (D x Š x V)
- Světlá výška pod postelí: 21 cm
- Vhodné rozměry matrace (matrace není součástí balení): 100 x 200 cm (Š x D)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rámy postelí s čelem |
|---|---|
| EAN: | 8720845994716 |
| Barva: | bílá, černá, hnědá, světlé dřevo, šedá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Celkové rozměry postele: | 205,5 x 105,5 x 100 cm (D x Š x V) |
| Světlá výška pod postelí: | 21 cm |
| Vhodné rozměry matrace (matrace není součástí balení): | 100 x 200 cm (Š x D) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 21.48 kg |
-1.png)