Rám postele s čelem 100 x 200 cm masivní dřevo [3193653]
Kód: 3193652Detailní popis produktu
Užijte si dobrý noční spánek v tomto dřevěném rámu postele! Bude praktickým a dekorativním doplňkem vašeho interiéru.
- Odolný materiál: Masivní borovicové dřevo je krásný přírodní materiál. Borovicové dřevo má rovnou strukturu a suky dodávají materiálu jeho charakteristický rustikální vzhled. Tato postel je vyrobena z masivního borovicového dřeva, takže je robustní a odolná.
- Překližkové lamely: Překližkové lamely poskytují dobré rozložení hmotnosti a zajišťují tak matraci tolik potřebnou oporu a prodyšnost.
- Vynikající opora: Čelo dřevěné postele vám poskytuje vynikající oporu zad, když se v posteli posadíte a čtete si nebo sledujete televizi.
Dobré vědět:
- Matrace není součástí této postele. Nabízíme široký výběr matrací. V našem obchodě si můžete prohlédnout vhodnou matraci.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí dodávky.
- Materiál: masivní borové dřevo
- Materiál lamely: překližka
- Celkové rozměry postele: 203,5 x 103,5 x 82,5 cm (D x Š x V)
- Světlá výška pod postelí: 21 cm
- Vhodné rozměry matrace (matrace není součástí balení): 100 x 200 cm (Š x D)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rámy postelí s čelem |
|---|---|
| EAN: | 8720845988227 |
| Barva: | bílá, černá, hnědá, světlé dřevo, šedá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Materiál lamely: | překližka |
| Celkové rozměry postele: | 203,5 x 103,5 x 82,5 cm (D x Š x V) |
| Světlá výška pod postelí: | 21 cm |
| Vhodné rozměry matrace (matrace není součástí balení): | 100 x 200 cm (Š x D) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 19.89 kg |
-1.png)