Rám postele masivní dřevo 100 x 200 cm [3105399]
Kód: 3105396Související produkty
Detailní popis produktu
Tento klasický rám postele s jednoduchým, ale nadčasovým designem je určen jako praktický a dekorativní doplněk vaší ložnice.
- Masivní borovicové dřevo: Masivní borovicové dřevo je přirozeně krásný materiál. Borovicové dřevo má rovnou strukturu a suky dodávají materiálu jeho charakteristický rustikální vzhled.
- Překližkové lamely: Překližkové lamely zajišťují dobré rozložení hmotnosti a zajišťují, že matrace zůstane na místě při každém otočení vašeho těla během spánku.
- Pohodlný zážitek: Spojte tento dřevěný rám postele s čelem postele a užijte si večery naplno. Ať už si na čele postele lehnete a čtete si, nebo se jen tak sladkě sníte, tato dřevěná postel jistě splní vaše potřeby.
Poznámka:
- Matrace není součástí balení. V našem obchodě najdete vhodné matrace.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí dodávky.
- Tento rám postele je vhodný pro matraci o rozměrech 100 x 200 cm.
- Materiál rámu postele: masivní borové dřevo
- Materiál lamely: překližka
- Rozměry rámu postele: 205,5 x 105,5 x 31 cm (D x Š x V)
- Rozměry čela postele: 106 x 4 x 100 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 100 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1 x rám postele
- 1 x hlavové čelo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | 8720287041382 |
| Barva: | bílá, černá, hnědá, světlé dřevo, šedá |
| Materiál lamely: | překližka |
| Rozměry rámu postele: | 205,5 x 105,5 x 31 cm (D x Š x V) |
| Rozměry čela postele: | 106 x 4 x 100 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 100 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Materiál rámu postele: | masivní borové dřevo |
| Hmotnost: | 17.53 kg |
-1.png)