Rám postele kov 90 x 200 cm [324862]
Kód: 324862Související produkty
Detailní popis produktu
Dopřejte si v noci kvalitní spánek s tímto pohodlným kovovým rámem postele!
Postel má pevnou konstrukci vyrobenou z kovu s práškovým nástřikem, tudíž je mimořádně bytelná a odolná. Robustní lamely nabízejí potřebnou oporu a pohodlí. Na této posteli si můžete každou noc dopřát kvalitní spánek!
Poznámka: Balení obsahuje pouze rám postele. Matrace nejsou součástí balení. V našem obchodě rovněž nabízíme vhodné matrace.
- Barva kovu: černá
- Materiál: kov s práškovým nástřikem, melaminem potažené MDF
- Rozměry: 208 x 94 x 82,5 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 90 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | 8720286196021 |
| Šířka: | 94 cm |
| Hloubka: | 208 cm |
| Výška: | 82.5 cm |
| Materiál: | dřevotříska + kov |
| Rozměry: | 208 x 94 x 82,5 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 90 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 17 kg |
| Barva kovu: | černá |
-1.png)