Rám postele kov 120 x 200 cm [284631]
Kód: 284631Související produkty
Detailní popis produktu
Tento rám postele okamžitě dodá vaší ložnici klasický vzhled!
Rám postele má pevnou kovovou konstrukci a robustní lamely poskytují potřebnou oporu a jsou velmi pohodlné. Díky všem těmto vlastnostem se vám jistě bude dobře spát! Postel je vhodná pro matraci o rozměrech 120 x 200 cm. Montáž je snadná.
Upozorňujeme, že balení obsahuje rám postele s lamelovým roštem (lamely jsou součástí dodávky). Matrace není součástí dodávky. Vhodné matrace najdete v našem obchodě.
- Materiál: kov
- Celkové rozměry: 206,4 x 125,2 x 80 cm (D x Š x V)
- Výška spací plochy od země: 28 cm
- Vhodné rozměry matrace: 120 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Laťkový rošt součástí balení: ano
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | 8719883979502 |
| Šířka: | 125.2 cm |
| Hloubka: | 206.4 cm |
| Výška: | 80 cm |
| Barva: | bílá, černá, šedá |
| Materiál: | kov |
| Celkové rozměry: | 206,4 x 125,2 x 80 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 120 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Laťkový rošt součástí balení: | ano |
| Montáž nutná: | ano |
| Výška spací plochy od země: | 28 cm |
| Hmotnost: | 15.2 kg |
-1.png)