Rám postele černý kov a masivní dubové dřevo 90 x 200 cm [324911]
Kód: 324911Související produkty
Detailní popis produktu
Tento rám postele vytvoří ve vaší ložnici teplou a pohodlnou atmosféru!
Tento kovový rám postele se vyznačuje stylovým designem a pevnou konstrukcí, protože je vyroben z pevného práškově lakovaného kovu a masivního dubového dřeva. Robustní lamely poskytují potřebnou oporu a pohodlí. Na této posteli si můžete každou noc užít skvělý spánek!
Upozornění: Dodávka obsahuje pouze rám postele. Matrace nejsou součástí dodávky. Vhodné matrace si můžete prohlédnout v našem obchodě.
Dobré vědět: Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí dodávky.
- Materiál: práškově lakovaný kov, masivní dubové dřevo
- Rozměry postele: 210 x 97 x 90 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrací: 200 x 90 cm (D x Š) (matrace nejsou součástí balení)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | 8720286196519 |
| Barva: | světle hnědá, hnědá |
| Materiál: | kov + masivní dřevo |
| Rozměry postele: | 210 x 97 x 90 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrací: | 200 x 90 cm (D x Š) (matrace nejsou součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 15.9 kg |
-1.png)