Rám postele bez matrace 120x200 cm kovový [324787]
Kód: 4017424 324787 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vytvořte si ve své ložnici elegantní a klasický vzhled s tímto kovovým rámem postele!
Tento rám postele má pevnou konstrukci z práškově lakovaného kovu. Robustní lamely poskytují potřebnou oporu a jsou také velmi pohodlné. Stylový design dodává posteli moderní styl. Díky všem těmto kombinovaným vlastnostem se můžete dobře vyspat!
Upozornění: Dodávka obsahuje rám postele s lamelovým roštem. Matrace není součástí balení. Vhodné matrace si můžete prohlédnout v našem obchodě.
Dobré vědět: Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí balení.
- Materiál: práškově lakovaný kov
- Rozměry: 125 x 205 x 32,5 cm (D x Š x V)
- Výška spací plochy od země: 32,5 cm
- Vhodné rozměry matrace: 120 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Včetně lamelového roštu: ano
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 205 cm |
| Hloubka: | 125 cm |
| Výška: | 32.5 cm |
| Barva: | bílá, černá |
| Materiál: | kov |
| Výška spací plochy od země: | 32,5 cm |
| Vhodné rozměry matrace: | 120 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 17.45 kg |
| Rozměry: | 125 x 205 x 32,5 cm (D x Š x V) |
| Včetně lamelového roštu: | ano |
-1.png)