Rám postele bez matrace 180x200cm kompozitní dřevo [3329022]
Kód: 3329021 3329022 3329023 3329024 3329025 3329026 3329028 3329029 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Dopřejte si klidnější noční spánek s tímto rámem postele! Bude příjemným doplňkem každé ložnice.
- Odolný materiál: Dřevo je výjimečné kvality s hladkým povrchem a vyznačuje se pevností, stabilitou a odolností vůči vlhkosti.
- Postel s nízkou podlahou: Tento rám postele je speciálně navržen tak, aby byl nízko u země, což vašemu dítěti usnadňuje pohyb a samostatné vstávání a do postele.
- Překližkové lamely: Překližkové lamely zajišťují dobré rozložení hmotnosti a zajišťují, že matrace zůstane na místě při každém otočení vašeho těla během spánku.
Dobré vědět:
- Matrace není součástí této postele. Nabízíme široký výběr matrací. V našem obchodě si můžete prohlédnout vhodnou matraci.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí dodávky.
- Materiál postelového rámu: kompozitní dřevo, masivní borové dřevo
- Materiál lamely: překližka
- Celkové rozměry: 203 x 183 x 25 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 180 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Manželské postele |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 183 cm |
| Hloubka: | 203 cm |
| Výška: | 25 cm |
| Barva: | bílá, černá, světlé dřevo, tmavé dřevo, šedá |
| Materiál postelového rámu: | kompozitní dřevo, masivní borové dřevo |
| Materiál lamely: | překližka |
| Celkové rozměry: | 203 x 183 x 25 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 180 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 37.1 kg |
-1.png)