Rám postele bez matrace 140x190 cm kompozitní dřevo [3295686]
Kód: 3295681 3295682 3295683 3295684 3295685 3295687 3295686 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Dopřejte si klidnější noční spánek s tímto rámem postele! Bude příjemným doplňkem každé ložnice.
- Odolný materiál: Rám postele je vyroben z konstrukčního dřeva. Konstrukční dřevo je výjimečné kvality s hladkým povrchem a vyznačuje se také pevností, stabilitou a odolností vůči vlhkosti.
- Lamelový rošt pro optimální oporu: Rám postele je vybaven lamelovým roštem pro oporu a prodyšnost matrace.
- Úložný prostor: Tento rám postele nabízí otevřené přihrádky pro uložení časopisů, knih, hraček a dalších drobných předmětů.
Dobré vědět:
- Matrace není součástí této postele. Nabízíme široký výběr matrací. V našem obchodě si můžete prohlédnout vhodnou matraci.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí balení.
- Materiál rámu postele: kompozitní dřevo
- Materiál lamely: překližka
- Celkové rozměry: 193 x 143 x 35 cm (D x Š x V)
- Rozměry přihrádky (každá): 63,5/60 x 18,5 x 15 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 140 x 190 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Postele a příslušenství do ložnice |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 143 cm |
| Hloubka: | 193 cm |
| Výška: | 35 cm |
| Barva: | bílá, černá, světlé dřevo, tmavé dřevo, šedá |
| Materiál rámu postele: | kompozitní dřevo |
| Materiál lamely: | překližka |
| Celkové rozměry: | 193 x 143 x 35 cm (D x Š x V) |
| Rozměry přihrádky (každá): | 63,5/60 x 18,5 x 15 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 140 x 190 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 50 kg |
-1.png)