Rám denní postele kov 90 x 200 cm [286135]
Kód: 286136 286135 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tuto multifunkční kovovou pohovku lze během dne použít jako pohovku a v noci jako postel pro hosty. Tato praktická denní postel je rozhodně okouzlující, kamkoli ji umístíte!
Kovový rám a střední nosníky přispívají k masivní a stabilní konstrukci pohovky. Rám denní postele zaujme svými ladnými liniemi s podrobnými odlévanými spirálami. Jeho sestavení je snadné.
Upozorňujeme, že balení obsahuje pouze rám denní postele, nikoli matraci. V našem obchodě rovněž nabízíme vhodné matrace.
- Materiál: kov
- Celkové rozměry: 206 x 97 x 74,5 cm (D x Š x V)
- Výška spací plochy od země: 28 cm
- Poslouží zároveň jako pohovka a zároveň jako postel pro hosty
- Vhodné rozměry matrace: 90 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 97 cm |
| Hloubka: | 206 cm |
| Výška: | 74.5 cm |
| Barva: | bílá, černá |
| Materiál: | kov |
| Celkové rozměry: | 206 x 97 x 74,5 cm (D x Š x V) |
| Výška spací plochy od země: | 28 cm |
| Vhodné rozměry matrace: | 90 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 19.6 kg |
-1.png)