Půlkruhová lavice kolem stromu Ø 208 cm masivní eukalyptus [362156]
Kód: 362156Detailní popis produktu
Obohaťte svůj oblíbený strom a získejte přirozený stín pomocí této dřevěné půlkruhové lavice ke stromu!
- Masivní eukalyptové dřevo je krásný přírodní materiál. Eukalyptové dřevo má extrémní hustotu a je vodoodpudivé. Materiál je známý svou výraznou červenohnědou barvou.
- Přiléhavý design: Umístěte tuto lavice přímo kolem stromu, aby si hosté mohli užívat skvělý výhled na venkovní přírodní krajinu. Můžete se zchladit ve stínu pod stromy nebo si přečíst knihu.
- Pohodlné posezení: Lavice je vybavena opěradlem, a proto se vám na ní bude velmi pohodlně sedět.
Je dobré vědět:
- Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.
- Zakoupením 2 kusů tohoto výrobku si můžete vyrobit kulatou lavičku kolem celého stromu.
Poznámka:
- Abyste zaručili, že váš venkovní nábytek zůstane stále krásný, doporučujeme jej chránit voděodolnou plachtou.
- Materiál: masivní eukalyptové dřevo s olejovaným povrchem
- Rozměry: 208 x 104 x 92 cm (D x Š x V)
- Hloubka sedáku: 41 cm
- Výška sedáku: 45 cm
- Výška opěradla: 47 cm
- Vnitřní průměr vnitřního otvoru: 126 cm
- Maximální nosnost (na sedák): 110 kg
- Poduška je součástí balení: ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | zahradní lavice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8720845717599 |
| Šířka: | 104 cm |
| Hloubka: | 208 cm |
| Výška: | 92 cm |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 28 kg |
| Hloubka sedáku: | 41 cm |
| Výška sedáku: | 45 cm |
| Výška opěradla: | 47 cm |
| Vnitřní průměr vnitřního otvoru: | 126 cm |
| Maximální nosnost (na sedák): | 110 kg |
| Poduška je součástí balení: | ne |
| Rozměry: | 208 x 104 x 92 cm (D x Š x V) |
-1.png)