Psí kotec 200 x 100 x 70 cm ocel [150790]
Kód: 150790Související produkty
ZDARMAZDARMA
4100915
ZDARMAZDARMA
3189099
ZDARMAZDARMA
3189127
ZDARMAZDARMA
3189137
ZDARMAZDARMA
4100921
Detailní popis produktu
Tento všestranný psí kotec představuje úplný ráj pro venkovní dovádění vašich psů!
Velká klec pro psy poskytuje spoustu prostoru pro pohyb psa. Stěny z ocelového pletiva pomáhají předcházet nečekaným nehodám a zároveň umožňují volné proudění vzduchu. Výběh má robustní ocelovou konstrukci, je proto odolný a má dlouhou životnost. Dveře jsou navíc opatřeny uzamykatelnou západkou, která zajišťuje větší bezpečnost a ochranu vašich psů.
- Materiál: ocel
- Celkové rozměry: 200 x 100 x 70 cm (D x Š x V)
- Rozměry každého panelu: 100 x 70 cm (Š x V)
- Velikost oka: 100 x 50 mm
- Dveře s bezpečnostní západkou
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Psí klece, ohrádky a výběhy |
|---|---|
| EAN: | 8720286359754 |
| Šířka: | 100 cm |
| Hloubka: | 200 cm |
| Výška: | 70 cm |
| Barva: | černá, stříbrná |
| Materiál: | kov |
| Celkové rozměry: | 200 x 100 x 70 cm (D x Š x V) |
| Rozměry každého panelu: | 100 x 70 cm (Š x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 13.3 kg |
| Velikost oka: | 100 x 50 mm |
-1.png)