Psí bouda 65 x 65 x 61,5 cm masivní borové dřevo [172273]
Kód: 172273Detailní popis produktu
Poskytněte svému štěňátku bezpečí, ochranu a pohodlí s v této psí boudě.
- Masivní borové dřevo: Masivní borové dřevo je krásný přírodní materiál. Borové dřevo má rovnou kresbu a obsahuje suky, které materiálu dodávají jeho charakteristický, rustikální vzhled.
- Voděodolná střecha: Zelená voděodolná střecha boudy zajišťuje psům teplé, suché a pohodlné prostředí.
- Velký vchod: Bouda má velký vchod pro snadný přístup a dobrou cirkulaci vzduchu.
- Vícenásobné použití: Tato velká bouda pro psy je navržena tak, aby poskytovala pohodlné místo k odpočinku a bezpečné útočiště pro vaše domácí mazlíčky. Tento dokonalý ráj si zamilují psi, kočky, králíci, slepice a další drobná zvířata.
- Materiál: masivní borové dřevo, překližka
- Rozměry: 65 x 65 x 61,5 cm (D x Š x V)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Psí boudy |
|---|---|
| EAN: | 8720845798475 |
| Šířka: | 65 cm |
| Hloubka: | 65 cm |
| Výška: | 61.5 cm |
| Barva: | světle hnědá, hnědá, šedá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 65 x 65 x 61,5 cm (D x Š x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 8.7 kg |
-1.png)