Psací stůl 110 x 45 x 76 cm dřevo [284153]
Kód: 284157 284158 284154 284159 284155 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Náš klasický psací stůl ze dřeva vyzařuje půvabný vintage šarm, s nímž ve vaší domácnosti či kanceláři nápadně vynikne. Poslouží vám také jako konzolový stolek, počítačový stůl, odkládací stolek apod.
Psací stůl je vyroben z kvalitního dřeva pavlovnie a topolu, je tedy mimořádně odolný a stabilní. Má 2 zásuvky a mezi nimi 1 otevřenou poličku, kam si můžete ukládat nejrůznější písemnosti a další nezbytné kancelářské potřeby, abyste v nich měli pořádek a snadno se k nim dostali.
Sestavení psacího stolu je jednoduché.
- Materiál: dřevo pavlovnie a topol
- Rozměry: 110 x 45 x 76 cm (D x Š x V)
- 2 zásuvky a 1 otevřená přihrádka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pracovní stoly |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 45 cm |
| Hloubka: | 110 cm |
| Výška: | 76 cm |
| Barva: | bílá, černá, světlé dřevo, šedá, bílá/hnědá, bílá/šedá |
| Materiál: | dřevotříska |
| Rozměry: | 110 x 45 x 76 cm (D x Š x V) |
| Hmotnost: | 9.85 kg |
-1.png)