Průmyslový bubnový ventilátor 77 cm 187,7 W černý [51454]
Kód: 51454Detailní popis produktu
Tento víceúčelový bubnový ventilátor je navržen pro dokonalé větrání, vytváření proudu vzduchu, chlazení vzduchem nebo sušení podlah a budov a další kreativní efekty pro filmové scény, jeviště, focení a mnoho dalšího!
Lopatky ventilátoru jsou vyrobeny z hliníku. Stabilní stojan a ochranný koš z práškově lakované oceli zajišťují bezpečný provoz. Otáčky ventilátoru se dají snadno přepínat pomocí otočných spínačů. Tři úrovně rychlosti dokážou generovat optimální množství chladného vzduchu pro vaše prostředí. Vzhledem k výkonu 185,7 W má ventilátor vynikající rezervy a zajistí dostatečné chlazení i při zvyšujících se teplotách. Protiskluzové nohy s kolečky umožňují jednoduchý pohyb.
- Barva: černá
- Materiál: ocel, hliník
- Rozměry: 79 x 37 x 82 cm (Š x H x V)
- Průměr lopatky: 77 cm
- Napětí: 220–240 V, 50–60 Hz
- Maximální průtok ventilátoru: 174,56 m³/min
- Příkon ventilátoru: 185,7 W
- Servisní hodnota: 0,94 (m³/min)/W
- Hladina akustického výkonu ventilátoru: 60,5 dB (A)
- Maximální rychlost proudění vzduchu: 6,5 m/s
- Sezónní spotřeba elektřiny: 59,42 kWh/rok
- Stabilní základna s kolečky
- 3 úrovně rychlosti
- Včetně praktické rukojeti
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klimatizace, ventilátory |
|---|---|
| EAN: | 8720286113752 |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 37 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | kov + hliník |
| Rozměry: | 79 x 37 x 82 cm (Š x H x V) |
| Průměr lopatky: | 77 cm |
| Napětí: | 220–240 V, 50–60 Hz |
| Montáž nutná: | ano |
| Maximální průtok ventilátoru: | 174,56 m³/min |
| Příkon ventilátoru: | 185,7 W |
| Servisní hodnota: | 0,94 (m³/min)/W |
| Hladina akustického výkonu ventilátoru: | 60,5 dB (A) |
| Maximální rychlost proudění vzduchu: | 6,5 m/s |
| Sezónní spotřeba elektřiny: | 59,42 kWh/rok |
| Hmotnost: | 15.15 kg |
-1.png)