Přístřešek na dvě popelnice 140 x 89 x 117 cm masivní akácie [3155239]
Kód: 3155239Detailní popis produktu
Tento přístřešek na dvě popelnice udržuje popelnice na zahradě mimo dohled a vytváří krásné a čisté prostředí.
- Masivní akáciové dřevo: Masivní akáciové dřevo je krásný přírodní materiál. Akáciové dřevo je tropické tvrdé dřevo, které má hustou strukturu a je pevné a odolné.
- Promyšlený design: Dvířka a víko umožňují snadné vkládání a vyjímání odpadkového koše. Kromě toho je box na popelnici vybaven zámky v přední části, které zajišťují bezpečné uzavření dvířek.
- Praktický design: Dřevěný přístřešek na popelnice má kovový řetízek spojující víko popelnice s víkem boxu, takže při otevření dřevěného boxu se popelnice automaticky otevře.
- Materiál: masivní akáciové dřevo s olejovou povrchovou úpravou
- Celkové rozměry: 140 x 89 x 117 cm (Š x H x V)
- Vnitřní rozměry (každý kus): 66 x 82 x 115 cm (Š x H x V)
- Dvoudveřová otevřená konstrukce se zámky
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přístřešky na popelnice a sekačky |
|---|---|
| EAN: | 8720845745677 |
| Šířka: | 140 cm |
| Hloubka: | 89 cm |
| Výška: | 117 cm |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Celkové rozměry: | 140 x 89 x 117 cm (Š x H x V) |
| Vnitřní rozměry (každý kus): | 66 x 82 x 115 cm (Š x H x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 41 kg |
-1.png)