Příborník z masivního mangovníku ručně malovaný [244840]
Kód: 244841 244840 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Nevšední příborník rozzáří váš obývák všemi barvami. Sami uvidíte, že se nedá přehlédnout.
Příborník je vyroben z krásného masivního mangovníkového dřeva, které toho hodně vydrží. Rukodělná výroba jen podtrhuje jeho nevšední retro provedení. Každý krok výrobního procesu je prováděn s největší péčí, ať už se jedná o leštění, natírání nebo lakování. Příborník se navíc chlubí bohatým ručním malováním, které mu propůjčuje útulný vzhled.
Příborník disponuje 3 zásuvkami a 1 policí. Pojme tedy všechny vaše maličkosti. Díky výrazným úchytkám se všechny zásuvky snadno otevírají. Dodáváme ho ve smontovaném stavu, takže vy se už nemusíte o nic starat.
- Materiál: masivní mangovníkové dřevo
- Rozměry: 60 x 30 x 76 cm (Š x H x V)
- S ručně malovaným okrasným zdobením
- Leštěné, natřené a nalakované
- Ruční výroba
- 3 zásuvky a 1 police
- Montáž není nutná
- UPOZORNĚNÍ: Aby nedošlo k převrácení, musí být tento výrobek použit s přiloženým příslušenstvím pro upevnění ke zdi.
- Legal Documents:
Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | příborníky a skříňky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 60 cm |
| Hloubka: | 30 cm |
| Výška: | 76 cm |
| Barva: | modrá, růžová |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 60 x 30 x 76 cm (Š x H x V) |
| Upozornění: | Aby nedošlo k převrácení, musí být tento výrobek použit s přiloženým příslušenstvím pro upevnění ke zdi. |
| Legal Documents: | Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde |
| Hmotnost: | 15.98 kg |
-1.png)