Příborník se zásuvkami PANAMA 112x40x80 cm masivní borové dřevo [4016385]
Kód: 4016385Související produkty
Detailní popis produktu
Pokud doma nemáte moc místa, ale přitom potřebujete více úložného prostoru, pak je pro vás tento kompaktní stylový příborník jako dělaný!
- Masivní borové dřevo: Masivní borové dřevo je krásný přírodní materiál. Borové dřevo má rovnou kresbu a obsahuje suky, které materiálu dodávají jeho charakteristický, rustikální vzhled. Skříňka je vyrobena z masivního borového dřeva a je odolná a robustní.
- Prostorný a funkční úložný prostor: Příborník se 3 zásuvkami a 2 přihrádkami nabízí dostatek prostoru pro uspořádání vašich věcí. Navíc má mnohostranné využití. Příborník lze použít také jako bufet, kuchyňský příborník nebo odkládací skříňku do obývacího pokoje či předsíně.
- Snadná údržba: Dřevěná skříňka se snadno čistí vlhkým hadříkem a vyžaduje méně údržby.
- Praktické knopky: Odkládací skříňka je vybavena knopkami, které usnadňují otevírání a zavírání a zároveň jí dodávají na kráse.
Varování:
- Aby se zabránilo jeho převrácení, je třeba tento produkt upevnit ke zdi pomocí dodaného příslušenství.
- Materiál: masivní borové dřevo s povrchovou úpravou medovým voskem, kompozitní dřevo
- Rozměry: 112 x 40 x 80 cm (Š x H x V)
- Řada: PANAMA
- Montáž nutná: ano
- Legal Documents:
Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příborníky a skříňky |
|---|---|
| EAN: | 8721158398130 |
| Šířka: | 112 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Výška: | 80 cm |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 25 kg |
| Rozměry: | 112 x 40 x 80 cm (Š x H x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Legal Documents: | Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde |
| Řada: | PANAMA |
| Rozměr balení 1: | 43.2 x 15.5 x 118.6 cm |
-1.png)