Příborník ručně malovaný 70 x 35 x 60 cm masivní mangovník [321664]
Kód: 321664 321665 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tento praktický dřevěný příborník má mnoho využití a skvěle se hodí do každého pokoje.
Tento příborník je vyrobený z masivního mangovníkového dřeva, tvrdého dřeva s hustou strukturou, které unese značnou váhu a skvěle odolává opotřebení. Dřevo má vícebarevnou povrchovou úpravu. Každý krok výrobního procesu je prováděn s nejvyšší péčí, ať už jde o leštění, barvení a lakování. Skříňka má rozsáhlé ručně malované květinové vzory a dekorativní detaily. Disponuje 2 dvířky a 2 přihrádkami, takže poskytuje dostatek úložného prostoru pro uspořádání různých předmětů, které budete mít po ruce. Robustní horní deska je navíc ideální pro vystavení dekorativních předmětů, jako jsou fotorámečky, květináče s rostlinami, vázy atd.
Důležité upozornění: Odstín a kresba dřeva se mohou lišit kus od kusu, každý kus nábytku je zcela jedinečný a lehce odlišný od ostatních. Výběr kusu k dodání je náhodný.
- Materiál: masivní mangovníkové dřevo s vícebarevnou povrchovou úpravou, MDF
- Rozměry: 70 x 35 x 60 cm (Š x H x V)
- Montáž nutná: ne
- VAROVÁNÍ: Aby nedošlo k převrácení, musí být tento produkt upevněný ke zdi pomocí přiloženého příslušenství.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příborníky a skříňky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 70 cm |
| Hloubka: | 35 cm |
| Výška: | 60 cm |
| Barva: | zelená, mix barev |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Montáž nutná: | ne |
| Hmotnost: | 16.95 kg |
| Rozměry: | 70 x 35 x 60 cm (Š x H x V) |
| Varování: | Aby nedošlo k převrácení, musí být tento produkt upevněný ke zdi pomocí přiloženého příslušenství. |
-1.png)