Příborník hnědo-černý 160 x 30 x 80 cm masivní hrubý mangovník [247994]
Kód: 247994Související produkty
Detailní popis produktu
Tento příborník je ideálním nadčasovým doplňkem do vaší domácnosti.
Skříňka je vyrobená z masivního hrubého mangovníkového dřeva, které jí zaručuje mimořádnou stabilitu a odolnost. Dřevěná komoda má dvě přihrádky s dvířky a poskytne vám spoustu místa, kam si můžete uložit své časopisy, knížky, ovladače a další maličkosti, které byste měli rádi po ruce. Design dřevěného rámu dodává skříňce industriální vzhled.
Důležité upozornění: Hrubé mangovníkové dřevo vyniká svou unikátní přírodní kresbou, každý z našich příborníků je proto jedinečný a lehce odlišný od všech ostatních. Výběr kusu k dodání je náhodný.
- Barva: hnědá a černá
- Materiál: masivní hrubé mangovníkové dřevo
- Rozměry: 160 x 30 x 80 cm (Š x H x V)
- Se 2 dvířky
- Leštěné, natřené a nalakované
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příborníky a skříňky |
|---|---|
| EAN: | 8719883559568 |
| Šířka: | 160 cm |
| Hloubka: | 30 cm |
| Výška: | 80 cm |
| Barva: | černá/hnědá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 160 x 30 x 80 cm (Š x H x V) |
| Hmotnost: | 38.34 kg |
| Rozměr balení 1: | 68.4 x 40.9 x 92.1 cm |
| Rozměr balení 2: | 68.1 x 40.3 x 89.3 cm |
-1.png)