Příborník HAMAR 113 x 40 x 80 cm masivní borovice [340440]
Kód: 340443Související produkty
Detailní popis produktu
Tento dřevěný příborník je dekorativním a praktickým doplňkem vašeho interiéru.
Skříňka se zásuvkami je zhotovena z masivního borového dřeva, je tedy bytelná a stabilní. Příborník má 3 dvířka a 3 hladce posuvné zásuvky, které poskytují dostatek úložného prostoru pro přehledné uložení různých každodenních nezbytností, které tak budete mít pořád po ruce. Robustní horní deska je ideální pro vystavení dekorativních předmětů, fotorámečků nebo pokojových rostlin.
- Materiál: masivní borové dřevo, MDF
- Celkové rozměry: 113 x 40 x 80 cm (Š x H x V)
- Vnější rozměry zásuvky: 37 x 17,5 cm (Š x V)
- Vnitřní rozměry zásuvky: 29 x 33,5 x 14 cm (Š x H x V)
- Rozměry dvířek: 37 x 53 cm (Š x V)
- Rozměry přihrádky: 73/35 x 37 x 25 cm (Š x H x V)
- S dřevěnými úchyty
- Řada: HAMAR
- Montáž nutná: ano
- Upozornění: Aby nedošlo k převrácení, je třeba tento produkt připevnit ke zdi pomocí dodaného příslušenství.
- Legal Documents:
Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příborníky a skříňky |
|---|---|
| EAN: | 8720286817896 |
| Šířka: | 113 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Výška: | 80 cm |
| Barva: | bílá, hnědá, šedá, tmavě šedá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Celkové rozměry: | 113 x 40 x 80 cm (Š x H x V) |
| Vnější rozměry zásuvky: | 37 x 17,5 cm (Š x V) |
| Vnitřní rozměry zásuvky: | 29 x 33,5 x 14 cm (Š x H x V) |
| Rozměry dvířek: | 37 x 53 cm (Š x V) |
| Rozměry přihrádky: | 73/35 x 37 x 25 cm (Š x H x V) |
| Řada: | HAMAR |
| Montáž nutná: | ano |
| Upozornění: | Aby nedošlo k převrácení, je třeba tento produkt připevnit ke zdi pomocí dodaného příslušenství. |
| Legal Documents: | Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde |
| Hmotnost: | 31.2 kg |
-1.png)