Příborník 88 x 30 x 71 cm masivní mangovníkové dřevo [247969]
Kód: 247969Související produkty
Detailní popis produktu
Tento příborník oplývá elegantním šarmem, který ve vašem bydlení krásně vynikne.
Skříňka je vyrobena z masivního mangovníku, což je tvrdé dřevo s hustou texturou. Hrubé mangovníkové dřevo je nejen schopné unést značnou váhu, ale výborně také odolává opotřebení a působení času. Prádelník s překrásným designem je proto nesmírně stabilní, odolný a po estetické stránce líbivý. Navíc je celý ručně vyrobený a půvabná přírodní kresba dřeva činí každý kus nábytku zcela jedinečným a lehce odlišným od ostatních. Skříň disponuje 3 zásuvkami a 1 zavírací skříňkou, poskytne vám tedy spoustu prostoru k uložení vašeho oblečení, knížek a všelijakých dalších věcí.
Důležité upozornění: Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, a proto je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
- Materiál: masivní mangovníkové dřevo a železo s práškovým nástřikem
- Rozměry: 88 x 30 x 71 cm (Š x H x V)
- Povrch: leštěný a lakovaný
- Se 3 zásuvkami a 1 přihrádkou s dvířky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | příborníky a skříňky |
|---|---|
| EAN: | 8719883559315 |
| Šířka: | 88 cm |
| Hloubka: | 30 cm |
| Výška: | 71 cm |
| Materiál: | kov + masivní dřevo |
| Rozměry: | 88 x 30 x 71 cm (Š x H x V) |
| Povrch: | leštěný a lakovaný |
| Hmotnost: | 26.54 kg |
-1.png)