Příborník 60 x 35 x 72 cm hrubé mangovníkové dřevo [323487]
Kód: 323487Související produkty
Detailní popis produktu
Dřevěný příborník do vašeho obývacího pokoje vnese industriální styl.
Odkládací skříňka je vyrobená z hrubého mangovníku. Toto tropické tvrdé dřevo dokáže unést značnou váhu a skvěle odolává zubu času, takže je velice stabilní a dlouho vám vydrží. Železný rám přispívá ke stabilitě skříňky. Příborník má 2 zásuvky a skříňku s 2křídlými dvířka, takže nabízí spoustu úložného prostoru. Bytelná horní deska je perfektní k vystavení nejrůznějších dekorací, jako jsou zarámované fotografie, pokojové rostliny, vázy apod.
Důležité upozornění: Barvy a odstíny dřeva se mohou lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
- Materiál: hrubé mangovníkové dřevo s přírodním povrchem, šedě lakované železo
- Rozměry: 60 x 35 x 72 cm (Š x H x V)
- Montáž nutná: ne
- VAROVÁNÍ: Aby nedošlo k převrácení, musí být tento výrobek upevněný ke zdi pomocí přiloženého příslušenství.
- Legal Documents:
Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příborníky a skříňky |
|---|---|
| EAN: | 8720286066409 |
| Šířka: | 60 cm |
| Hloubka: | 35 cm |
| Výška: | 72 cm |
| Materiál: | dřevo + kov |
| Rozměry: | 60 x 35 x 72 cm (Š x H x V) |
| Montáž nutná: | ne |
| Varování: | Aby nedošlo k převrácení, musí být tento výrobek upevněný ke zdi pomocí přiloženého příslušenství. |
| Legal Documents: | Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde |
| Hmotnost: | 30 kg |
| Rozměr balení 1: | 67 x 42 x 77 cm |
-1.png)