Příborník 55 x 33 x 75 cm masivní akácie a recyklované dřevo [351601]
Kód: 351601Související produkty
Detailní popis produktu
Tento dřevěný příborník s rustikálním vzhledem bude skvělým doplňkem vašeho domova.
- Masivní akáciové dřevo: Masivní akáciové dřevo je krásný přírodní materiál. Akáciové dřevo je tropické tvrdé dřevo, které má hustou strukturu a je pevné a odolné.
- Spousta úložného prostoru: Skříňka vám poskytne spoustu prostoru pro přehledné uložení různých každodenních potřeb, které tak budete mít neustále po ruce.
- Možnost vystavení: Robustní horní deska této skříňky je ideální pro vystavení dekorativních předmětů, zarámovaných fotografií nebo pokojových rostlin.
Varování:
- Aby se zabránilo převrácení, musí být tento výrobek používán s dodaným nástěnným upevňovacím zařízením.
Je dobré vědět:
- Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.
- Odstíny a kresba dřeva se liší kus od kusu, a proto je každý kus nábytku naprosto jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný, což zajišťuje exkluzivitu a individualitu vašeho produktu.
- Materiál: masivní akáciové dřevo s přírodní povrchovou úpravou, masivní recyklované dřevo s přírodní povrchovou úpravou
- Rozměry: 55 x 33 x 75 cm (Š x H x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příborníky a skříňky |
|---|---|
| EAN: | 8720845696252 |
| Šířka: | 55 cm |
| Hloubka: | 33 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 55 x 33 x 75 cm (Š x H x V) |
| Hmotnost: | 19.5 kg |
| Rozměr balení 1: | 57.3 x 35.4 x 80.4 cm |
-1.png)