Příborník 38 x 35 x 70 cm ocel a sklo [336063]
Kód: 336062 336063 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tento stylový příborník má elegantně klasický design a poslouží vám ve vašem bydlení jako skvělý praktický i dekorativní doplněk.
Konstrukce této úložné skříňky je z oceli, takže je pevná a odolná a zajišťuje roky používání. Za skleněnými dvířky najdete přihrádky, které nabízí dostatek úložného prostoru pro přehledné uložení a vystavení vašich knih, časopisů, DVD, váz a dalších dekorativních předmětů na dosah ruky. Police se dá nainstalovat v různých úrovních, máte tak tedy možnost měnit velikost úložného prostoru. Nohy dodávají skříňce mimořádnou stabilitu a lze je snadno nastavit na požadovanou výšku. Příborník se navíc snadno čistí vlhkým hadříkem.
- Materiál: práškově lakovaná ocel, tvrzené sklo
- Rozměry: 38 x 35 x 70 cm (Š x H x V)
- S nastavitelnou policí a nohami
- Montáž nutná: ano
- VAROVÁNÍ: Aby nedošlo k převrácení, musí být tento výrobek upevněný ke zdi pomocí přiloženého příslušenství
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příborníky a skříňky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 38 cm |
| Hloubka: | 35 cm |
| Výška: | 70 cm |
| Barva: | bílá, černá, tmavě šedá |
| Materiál: | kov + sklo |
| Montáž nutná: | ano |
| Varování: | Aby nedošlo k převrácení, musí být tento výrobek upevněný ke zdi pomocí přiloženého příslušenství |
| Hmotnost: | 14.92 kg |
| Rozměry: | 38 x 35 x 70 cm (Š x H x V) |
-1.png)