Příborník 105 x 35 x 75 cm ocel [335869]
Kód: 335870Související produkty
Detailní popis produktu
Příborník svým nadčasovým designem oživí váš interiér.
Úložná skříňka s ocelovou konstrukcí je dostatečně robustní, aby vám zaručila dlouhodobou službu. Má nivelační nožičky na spodní straně, takže si můžete upravit její výšku podle svých potřeb. Odkládací skříňka má 3 dvířka a poskytuje dostatek prostoru pro přehledné ukládání celé řady věcí. Kromě toho lze stabilní desku použít k vystavení mísy s ovocem a dekorativních předmětů, jako jsou fotorámečky nebo rostliny v květináčích.
- Materiál: ocel
- Rozměry: 105 x 35 x 75 cm (D x Š x V)
- Výška nohy: 30 cm
- Nosnost každé police: 30 kg
- Maximální nosnost: 60 kg
- Nivelizační nožičky na spodní straně
- Počet polic: 1 (není nastavitelná)
- Montáž nutná: ano
- VAROVÁNÍ: Aby nedošlo k převrácení, musí být tento výrobek upevněný ke zdi pomocí přiloženého příslušenství.
- Legal Documents:
Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příborníky a skříňky |
|---|---|
| EAN: | 8720286587829 |
| Šířka: | 35 cm |
| Hloubka: | 105 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Barva: | bílá, černá, tmavě šedá |
| Materiál: | kov |
| Rozměry: | 105 x 35 x 75 cm (D x Š x V) |
| Výška nohy: | 30 cm |
| Nosnost každé police: | 30 kg |
| Maximální nosnost: | 60 kg |
| Počet polic: | 1 (není nastavitelná) |
| Montáž nutná: | ano |
| Varování: | Aby nedošlo k převrácení, musí být tento výrobek upevněný ke zdi pomocí přiloženého příslušenství. |
| Legal Documents: | Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde |
| Hmotnost: | 19.2 kg |
-1.png)