Příborník 100 x 35 x 60 cm masivní mangovníkové dřevo [285862]
Kód: 285862Související produkty
Detailní popis produktu
Tento rustikální příborník vyzařuje vintage šarm a krásně doplní zařízení vaší domácnosti.
Příborník je vyrobený z masivního mangovníkového dřeva, které bylo vyleštěné a nalakované, přitom si však zachovalo svůj přírodní odstín a přirozené vzezření. Mangovníkové dřevo je husté a robustní tvrdé dřevo, jehož povrch se vyznačuje krásnými hnědými či zlatými pruhy a konturami. Nádherná kresba dřeva dává každému kusu nábytku zcela jedinečný charakter, jímž se lehce liší od všech ostatních. Skříňka má pevnou a stabilní horní desku, na níž si můžete vystavit košíky s ovocem, vázy či jiné dekorativní předměty. 2 přihrádky s dvířky a 2 otevřené přihrádky vám poskytnou dodatečný úložný prostor. Montáž je snadná.
Důležité upozornění: Barvy se mohou lišit kus od kusu, každý kus nábytku je tudíž unikátní. Výběr kusu k dodání je náhodný.
- Materiál: masivní mangovníkové dřevo
- Rozměry: 100 x 35 x 60 cm (Š x H x V)
- Leštěné a lakované
- Se dvěma dvířky a dvěma otevřenými přihrádkami
- Montáž nutná: ano
- UPOZORNĚNÍ: Aby nedošlo k převrácení, musí být tento výrobek použit s přiloženým příslušenstvím pro upevnění ke zdi.
- Legal Documents:
Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příborníky a skříňky |
|---|---|
| EAN: | 8719883792101 |
| Šířka: | 100 cm |
| Hloubka: | 35 cm |
| Výška: | 60 cm |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 100 x 35 x 60 cm (Š x H x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Upozornění: | Aby nedošlo k převrácení, musí být tento výrobek použit s přiloženým příslušenstvím pro upevnění ke zdi. |
| Legal Documents: | Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde |
| Hmotnost: | 21.18 kg |
| Rozměr balení 1: | 51.5 x 43.2 x 107.1 cm |
-1.png)