Posuvné dveře Přirozená a černá 90 x 210 cm [3444864]
Kód: 3444864Detailní popis produktu
Oživte svůj interiér s našimi moderními posuvnými dveřmi, které skvěle kombinují funkčnost a v moderním stylu. Kompaktní mechanismus vypadá skvěle a usnadňuje přechody mezi prostory.
- Struktura z borového dřeva: Dveře jsou z masivního borového dřeva, což dodává přirozený vzhled a zajišťuje pevnost a stabilitu.
- Prvky z práškovaného kovu: Posuvná dráha z odolné práškově lakované oceli dodává moderní look a chrání před opotřebením.
- Posuvný horní mechanismus: Dveře se pohybují hladce a snadno, bez zbytečného místa navíc.
- Prostorově úsporný design: Navrženo pro úsporu místa, tyhle posuvné dveře jsou ideální do malých pokojů.
- Tipy na údržbu: Udržujte je otíráním vlhkým hadříkem a vyhýbejte se tvrdým chemikáliím. Pravidelná péče zaručí, že budou běhat jako nové.
Dobré vědět:
- NEPOUŽÍVEJTE tento výrobek, pokud jsou některé součásti poškozené, roztržené nebo chybí
- Barva: Přirozená a černá
- Materiál: Masivní borovicové dřevo
- Celkové rozměry: 200 x 5,5 x 210 cm (D x Š x V)
- Závaží: 30,71 kg
- Pouze pro použití v interiéru
- Obsah balení:
- 1 x Dveře
- 2 x Posuvná tyč (200 cm)
- 2 x Doraz dveří
- 2 x Kluzák
- 5 x Upevňovací svorka
- 1 x Podlahová vodicí lišta
- 2 x Blok proti vypadnutí
- Další potřebné hardware
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné |
|---|---|
| EAN: | 8721451778813 |
| Šířka: | 5.5 cm |
| Hloubka: | 200 cm |
| Výška: | 210 cm |
| Barva: | Přirozená a černá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 32.43 kg |
| Celkové rozměry: | 200 x 5,5 x 210 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 30,71 kg |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 15.5 x 8.5 x 107 cm |
| Rozměr balení 2: | 54.5 x 13.4 x 114.4 cm |
-1.png)