Posuvné dveře Přirozená a černá 80 x 210 cm [3444852]
Kód: 3444852Detailní popis produktu
Oživte svůj interiér s našimi moderními skládacími dveřmi, které kombinují funkčnost s moderním vzhledem. Jejich kompaktní mechanismus je perfektní pro optimalizaci uspořádání místností a plynulý přechod mezi prostory.
- Struktura borového dřeva: Skládací dveře jsou z masivního borového dřeva, což dodává přirozený vzhled, a zajišťuje sílu a stabilitu.
- Prvky z práškově lakované oceli: Dveřní dráha z této oceli má elegantní povrch a odolává opotřebení.
- Skládací mechanismus nahoře: Horní dráha se snadno posouvá a šetří místo.
- Design šetřící místo: Skládací dveře mají minimalistický design skvělý do malých prostorů, ideální pro městský život.
- Tipy na údržbu: Skládací dveře stačí otřít vlhkým hadříkem a vyhnout se ostrým chemikáliím. Pravidelná péče zajistí, že budou fungovat hladce.
Dobré vědět:
- NEPOUŽÍVEJTE tento výrobek, pokud jsou některé součásti poškozené, roztržené nebo chybí
- Barva: Přirozená a černá
- Materiál: Masivní borovicové dřevo
- Celkové rozměry: 200 x 5,5 x 210 cm (D x Š x V)
- Závaží: 28,41 kg
- Pouze pro použití v interiéru
- Obsah balení:
- 1 x Dveře
- 2 x Posuvná tyč (200 cm)
- 2 x Doraz dveří
- 2 x Kluzák
- 5 x Upevňovací svorka
- 1 x Podlahová vodicí lišta
- 2 x Blok proti vypadnutí
- Další potřebné hardware
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné |
|---|---|
| EAN: | 8721451778691 |
| Šířka: | 5.5 cm |
| Hloubka: | 200 cm |
| Výška: | 210 cm |
| Barva: | Přirozená a černá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 30.26 kg |
| Celkové rozměry: | 200 x 5,5 x 210 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 28,41 kg |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 23.5 x 8.5 x 107 cm |
| Rozměr balení 2: | 59.1 x 11.2 x 107.5 cm |
-1.png)