Posuvné dveře Přirozená a černá 80 x 210 cm [3444850]
Kód: 3444850Detailní popis produktu
Oživte svůj domov s našima moderníma posuvnýma dveřma, co spojují funkčnost s hezkým vzhledem. Jejich kompaktní mechanismus je skvělej pro optimální uspořádání místností a umožňuje plynulý přechod mezi prostory.
- Struktura z borového dřeva: Jejich elegantní design z masivního borového dřeva dodává vnitřnímu prostoru přírodní vzhled a skvěle se hodí do různých stylů, zároveň zajišťuje sílu a stabilitu.
- Práškově lakované ocelové prvky: Kolejnice jsou z odolné práškově lakované oceli, co přidává elegantní vzhled a chrání proti opotřebení.
- Posuvný horní mechanismus: Dveře se plynule posouvají a nabídnou snadný přístup bez zabírání místa navíc.
- Design šetřící místo: Minimalistický design je ideální pro malé místnosti, skvěle optimalizuje prostor a je perfektní do městských bytů.
- Tipy na údržbu: Udržujte je snadno otíráním vlhkým hadříkem a vyhýbáním se silným chemikáliím na úklid. Pravidelné čištění zaručí plynulou funkčnost kolejnice.
Dobré vědět:
- NEPOUŽÍVEJTE tento výrobek, pokud jsou některé součásti poškozené, roztržené nebo chybí
- Barva: Přirozená a černá
- Materiál: Masivní borovicové dřevo
- Celkové rozměry: 200 x 5,5 x 210 cm (D x Š x V)
- Závaží: 28,59 kg
- Pouze pro použití v interiéru
- Obsah balení:
- 1 x Dveře
- 2 x Posuvná tyč (200 cm)
- 2 x Doraz dveří
- 2 x Kluzák
- 5 x Upevňovací svorka
- 1 x Podlahová vodicí lišta
- 2 x Blok proti vypadnutí
- Další potřebné hardware
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné |
|---|---|
| EAN: | 8721451778677 |
| Šířka: | 5.5 cm |
| Hloubka: | 200 cm |
| Výška: | 210 cm |
| Barva: | Přirozená a černá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 30.31 kg |
| Celkové rozměry: | 200 x 5,5 x 210 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 28,59 kg |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 15.7 x 9 x 106.9 cm |
| Rozměr balení 2: | 59.1 x 11.2 x 107.5 cm |
-1.png)