Posuvné dveře Přirozená a černá 80 x 210 cm [3444849]
Kód: 3444849Detailní popis produktu
Změňte svůj interiér s našimi moderními posuvnými dveřmi, co perfektně spojují funkčnost a moderní styl. Mají kompaktní mechanismus, který je skvělý pro optimalizaci uspořádání a plynule spojují různé prostory.
- Struktura z borového dřeva: Tyhle posuvné dveře jsou z masivního borového dřeva, což dodává přirozený vzhled a pevnost.
- Práškově lakované ocelové prvky: Dráha dveří je z odolné práškově lakované oceli, co vypadá elegantně a chrání před opotřebením.
- Posuvný horní mechanismus: Dveře se pohybují hladce, používání je snadné a nezabírají místo.
- Design šetřící místo: Minimalistický design posuvných dveří je perfektní do menších prostor, skvělé pro městský život.
- Tipy na údržbu: Udržujte je lehkým otíráním vlhkým hadříkem, vyhněte se agresivním čisticím prostředkům. Pravidelná péče zajišťuje, že vše běží hladce.
Dobré vědět:
- NEPOUŽÍVEJTE tento výrobek, pokud jsou některé součásti poškozené, roztržené nebo chybí
- Barva: Přirozená a černá
- Materiál: Masivní borovicové dřevo
- Celkové rozměry: 183 x 5,5 x 210 cm (D x Š x V)
- Závaží: 28,26 kg
- Pouze pro použití v interiéru
- Obsah balení:
- 1 x Dveře
- 2 x Posuvná kolejnice (183 cm)
- 2 x Zastavení dveří
- 2 x Kluzák
- 5 x Upevňovací klema
- 1 x Podlahový vodící prvek
- 2 x Blok proti vypadnutí
- Jiné potřebné příslušenství
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné |
|---|---|
| EAN: | 8721451778660 |
| Šířka: | 5.5 cm |
| Hloubka: | 183 cm |
| Výška: | 210 cm |
| Barva: | Přirozená a černá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 29.96 kg |
| Celkové rozměry: | 183 x 5,5 x 210 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 28,26 kg |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 16 x 8.5 x 107.5 cm |
| Rozměr balení 2: | 59.1 x 11.2 x 107.5 cm |
-1.png)