Posuvné dveře Přírodní 90 x 208 cm Masivní borovicové dřevo [3445626]
Kód: 3445626Detailní popis produktu
Proměňte svůj prostor s našimi moderními posuvnými dveřmi, které spojují funkčnost s moderním stylem. Jejich kompaktní systém perfektně optimalizuje uspořádání pokojů a ulehčuje přechody mezi prostory.
- Struktura borového dřeva: Posuvné dveře z masivního borového dřeva mají přirozený povrch, který skvěle padne k různým interiérům a zajišťuje pevnost a stabilitu.
- Prvky s práškovým lakováním: Dráha dveří je pokrytá odolným práškovým lakem, který dodává elegantní černý vzhled a chrání ji před opotřebením.
- Posuvný horní mechanismus: Horní dráha se hladce pohybuje do stran, což ulehčuje přístup a funguje bez zabírání místa navíc.
- Design šetřící prostor: Tyto dveře mají minimalistický styl, ideální pro malé prostory, což se hodí zejména do městských bytů.
- Tipy na údržbu: Udržujte dveře snadno otíráním navlhčeným hadříkem a vyhýbejte se drsným chemikáliím. Pravidelná péče zaručuje, že dráha bude stále dobře fungovat.
- Barva: Přírodní
- Materiál: Masivní borovicové dřevo
- Celkové rozměry: 200 x 2,5 x 208 cm (D x Š x V)
- Závaží: 21,19 kg
- Pouze pro použití v interiéru
- Dodávky:
- 1 x Dveře na stáji
- 2 x Posuvné kolejnice
- 2 x Kolečka
- 2 x Zarážky
- 1 x Podlahový vodič
- 2 x Blok proti skoku
- 5 x Upínací svorky
- Jiný potřebný hardware
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné |
|---|---|
| EAN: | 8721451786436 |
| Šířka: | 2.5 cm |
| Hloubka: | 200 cm |
| Výška: | 208 cm |
| Barva: | světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 23.41 kg |
| Celkové rozměry: | 200 x 2,5 x 208 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 21,19 kg |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 15.7 x 9 x 106.9 cm |
| Rozměr balení 2: | 43.2 x 13.7 x 93.3 cm |
-1.png)